Inovec

Cena stavby na kľúč (s DPH): poskytne autor
poznámka k cene: Podrobný položkový rozpočet s výkazom výmer sa dá stanoviť iba z realizačnej dokumentácie, ktorá nie je t.č. vypracovaná.

Cena projektu (s DPH): 1 775.00 EUR (53 473,65 Sk)
poznámka k cene: Uvedená cena je za kompletnú dokumentáciu pre stavebné povolenie bezo zmien. Záujemca si môže objednať navyše aj osadenie objektu na pozemok a projekt domových prípojok ku verejným inžinierskym sieťam, prípadne riešenie zmien v pôvodnom projekte so súhlasom autora projektu.

Popis projektu:
Rodinný dom je navrhnutý ako samostatne stojaci nepodpivničený objekt s dvoma nadzemnými podlažiami a so samostatne stojacou garážou pre dve osobné autá, ktorej strecha je konštrukčne spojená s rodinným domom. Priestor pred garážou na pozemku investora umožňuje státie pre min. ďalšie dva automobily.Zádverie objektu má dostatok odkladacieho priestoru vytvoreného samostatným šatníkom s botníkom. Jadro objektu tvorí schodisková hala s oceľovo – dreveným schodiskom. Z haly sú prístupné nasledovné priestory 1.NP: obývacia miestnosť s krbom, zimná záhrada, kuchyňa s jedálňou, technická miestnosť, WC so sprchou a hosťovská izba (spálňa rodičov). Obývacia miestnosť je opticky prepojená prostredníctvom „francúzskych okien“ so záhradou. Dvojgaráž (s dielenským kútom) so samostatným skladom náradia je prístupná z exteriéru, cez kryté závetrie. Z kuchyne je navrhnutý prístup do komory – zásobárne a na krytú terasu.Na poschodí 2.NP sa nachádza súkromno-odpočinková časť rodinného domu. Jednotlivé miestnosti sú prístupné zo schodiskovej haly. Nachádzajú sa tu: 3 detské izby so samostatnými šatníkmi (každá z nich má aj vlastnú loggiu) a domáce fitness. Hygienické vybavenie pre deti je zabezpečené  priestrannou kúpeľňou s WC prístupnou z haly a ďalšou samostatnou kúpeľňou s WC a so saunou. Autor expedoval na individuálnu objednávku inú variantu, než prezentovanú na tejto stránke. Najpodstatnejšou zmenou je integrovaná garáž a variabilnejšia dispozícia poschodia rodiného domu…

Charakteristika (technické informácie)
Počet obytných miestností: 5
Celková úžitková plocha: 380,10m2
Celková obytná plocha: 193,29m2
Zastavaná plocha: 258,87m2 (bez spevnenych ploch)