Lora II.

Cena stavby na kľúč (s DPH): poskytne autor
poznámka k cene: Výkaz výmer a podrobný položkový rozpočet si investor neobjednal, preto sa nedá stanoviť cena stavby na kľúč. Orientačná cena realizácie cca 230 až 250 tisíc EUR.

Cena projektu (s DPH): 1 780.00 EUR (53 624,28 Sk)
poznámka k cene: dokumentácia na stavebné povolenie (bez zmeny, bez osadenia stavby a bez domových prípojok IS)

Popis projektu:
Rodinný dom je navrhnutý ako samostatne stojaci nepodpivničený objekt s dvoma nadzemnými podlažiami a so vstavanou garážou pre dve osobné autá.Zádverie objektu má dostatok odkladacieho priestoru vytvoreného samostatným šatníkom s botníkom. Jadro objektu tvorí schodisková hala s oceľovo – dreveným schodiskom. Z haly sú prístupné nasledovné priestory 1.NP: obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa s jedálňou, technická miestnosť, WC so sprchou a hosťovská izba. Obývacia miestnosť je opticky prepo-jená prostredníctvom „francúzskych okien“ so záhradou. Dvojgaráž so samostatným skladom náradia je prístupná z exteriéru, cez kryté závetrie. Z kuchyne je navrhnutý prístup do komory – zásobárne. Z obývačky a tiež z kuchyne s jedálňou je cez kryté terasy umožnený samostatný východ do záhrady. Taktiež technická miestnosť je prístupná aj zo záhrady.
Na poschodí 2.NP sa nachádza súkromno-odpočinková časť rodinného domu. Jednotlivé miestnosti sú prístupné zo schodiskovej haly. Nachádzajú sa tu: 3 detské izby so samostatnými šatníkmi (jedna z nich má aj vlastnú loggiu), spálňa rodičov s vlastným šatníkom a kúpelňou….atd

Charakteristika (technické informácie)
Celková úžitková plocha: 292,63m2
Celková obytná plocha: 143,17m2
Zastavaná plocha: 227,00 m2
Obstavaný priestor: 1250,00 m3
Sklon strechy: 18 až 20°